TRENDY KOJENECKÉHO OBLEČENÍ 2016
TRENDY KOJENECKÉHO OBLEČENÍ 2016

 

Nechte své děti zazářit v oblečení z www.pacipac.cz, protože my víme, jak na to!

Jaro je v plném proudu – oblečte své miláčky u nás a máte zaručeno, že budou IN! Jarní trendy letos hlásí jedno – barvy, barvy a zase barvy! Spoustu stylových a krásných kousků z kolekcí 2016 najdete na našem e-shopu www.pacipac.cz. Veškeré oblečení je navíc vyrobeno z kvalitní česané bavlny, takže budou vaše děti nejen vypadat skvěle, ale také se budou cítit velmi pohodlně.

Pojďte se tedy podívat, co by letos na jaře určitě měly nosit malé princezny! Novinkou na našem e-shopu je kolekce značky Mamatti MOTÝLEK SRDÍČKO. Moderní potisk motýlka s květinkami dotváří dokonalý design celé kolekce. SKLADEM nabízíme tyto věcičky:

 Moderní trendy dále odráží kolekce KOALA, příjemný a moderní materiál, zboží s kvalitním potiskem nebo s roztomilými vyšívanými obrázky. Jednodušší než předchozí kolekce, ale o to více vkusnější!

    


A co poradíme maminkám, kterým se narodili chlapečkové? Vůbec nezoufejte! V našem e-shopu jsme nezapomněli ani na vás! Pro malé frajery si určitě vyberete z kolekce NEW BABY SLONÍK. Dupačky, overálky, body, čepička, košilka a další. Celou kolekci zdobí obrázky malých sloníků, barevné lemování a velký obrázek slona na přední straně. Obrázek je podšitý látkou, takže nedráždí citlivou dětskou pokožku. V našem e-shopu najdete tyto sloníky:

Pro milovníky střídmějších variant nabízíme kolekci značky NICOLMALÝ MEDVÍDEK. Vše vyrobeno z atestované kvalitní česané 100% bavlny, s obrázkem malého medvídka na přední straně. Módní šedá barva v kombinaci s bílou se skvěle doplňují, přesvědčte se sami:

Pro maminky, které své drobečky zatím nosí v bříšku, nabízíme kolekci neutrální, která se hodí jak pro holčičky, tak i pro chlapečky. Kolekce s názvem SWEET TEDDY BEAR vás osloví hned na první pohled. Jednoduchá, ale vkusná kolekce věcí, které udělají z vašeho miláčka hvězdu kdykoli. Omrkněte ji teď hned:


  


www.pacipac.cz budou vaše mimi trendy! U nás si vyberou maminky náročné na kvalitu, i maminky hledající nízké ceny :)


KRÁSNÝ DEN PŘEJE TÝM

PACIPAC.CZ